1. Nowe samochody
 2. Zalety

PROACE CITY Active

Furgon Brygadowy Long podwójne drzwi boczne

PROACE CITY - Active - Furgon Brygadowy Long podwójne drzwi boczne
Cena
137 514 zł
 • Drzwi boczne przesuwane z prawej strony
 • Tempomat
 • Centralny zamek
5.6 litry/a
4X2
1.5 D-4D 100 KM diesel
945 zł
102 KM

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota PROACE CITY. 
Zobacz widok 360°.

 • Styl

  Zwrotność wagi lekkiej, moc wagi ciężkiej.

  Wszechstronny PROACE CITY idealnie odpowiada potrzebom Twojej firmy. Samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia – Standard i Long. Pojemność przestrzeni ładunkowej może wynosić od 3,3 m³ do 4,4 m³ (w zależności od wybranej wersji). Pojazd w wersji Furgon Brygadowy Active jest wyposażony w składaną na płasko ławkę w drugim rzędzie i otwierany właz w przegrodzie umożliwiający przewóz dłuższych przedmiotów.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie

  Toyota PROACE CITY oferuje kilka benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych do wyboru rozwijających moc od 75 do 130 KM i współpracujących z pięcio- lub sześciobiegowymi przekładniami manualnymi lub z ośmiobiegowym automatem. Jednostki te charakteryzują się najniższym w klasie poziomem emisji CO₂ i zużyciem paliwa, co gwarantuje niskie koszty eksploatacji.

 • Więcej miejsca, gdy tego potrzebujesz

  PROACE CITY oferuje niezbędną w biznesie elastyczność, a także możliwość aranżacji wnętrza i dostosowania go do własnych potrzeb. Opcjonalny system Smart Cargo zwiększa całkowitą długość ładunku nawet o 1,3 m i objętość o 0,4 m³.

 • Wysoki standard bezpieczeństwa

  W zależności od wersji Twoja Toyota PROACE CITY może być wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), Układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości (RSA), układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) i aktywny tempomat (ACC).

Pełen ekran Zamknij