1. Nowe samochody
  2. Technologia

Wszystko w zasięgu wzroku

W nowej Toyocie Prius wszystkie informacje są łatwo dostępne, ale nie przytłaczają. 7" kolorowy wyświetlacz na tablicy wskaźników jest umieszczony centralnie, na linii wzroku kierowcy i nie zasłania go sportowa kierownica o niewielkiej średnicy. Można na nim monitorować kluczowe informacje, takie jak prędkość i dostępny zasięg elektryczny, nie odrywając wzroku od drogi.  

Cyfrowe życie w ruchu

Sercem cyfrowego uniwersum nowego Priusa jest system multimedialny kompatybilny z Apple CarPlay* i Android Auto™. Wykonuj połączenia, ustawiaj nawigację i odtwarzaj multimedia szybko i łatwo za pomocą 12,3" ekranu o wysokiej rozdzielczości z intuicyjnym sterowaniem dotykowym i głosowym.

*Apple CarPlay jest znakiem towarowym Apple Inc.

Zawsze na bieżąco

Podobnie jak Twój smartfon, Prius Plug-in Hybrid otrzymuje regularne zdalne aktualizacje, dzięki którym zawsze masz pewność, że Twoje auto zawiera najnowszą wersję oprogramowania i oferuje najlepsze funkcjonalności.

Doskonała widoczność

Dobra widoczność to podstawa bezpiecznej jazdy. Cyfrowe lusterko wsteczne* wyświetla obraz z kamery cofania, pozwalając dokładnie widzieć przestrzeń za autem nawet wtedy, gdy przewozisz pasażerów lub duży ładunek.

*Dostępność zależy od wersji wyposażenia.