1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota PROACE Verso z nową zabudową Kamper Tanuki
23-03-2023

Toyota PROACE Verso Long z zabudową Tanuki

Wyposażenie kempingowe, skonfigurowane przez doświadczonych podróżników
Toyota wzbogaciła swoją ofertę o nową zabudowę Tanuki stworzoną z myślą o modelu PROACE Verso Long. Przestronny osobowy van można wyposażyć w wysokiej jakości sprzęt kempingowy, skonfigurowany przez doświadczonych podróżników. Zabudowa jest objęta standardową gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów, a jej koszt może być uwzględniony w finansowaniu samochodu.

PROACE Verso Long z zabudową Tanuki

Toyotę PROACE Verso z zabudową Tanuki poznamy po białej perłowej okleinie Tanuki w górnej części auta, ozdobionej emblematami na drzwiach i klapie bagażnika. Osobowy van został wyposażony w dach sypialny z podnoszonym łóżkiem i funkcją Panorama View oraz łóżko dolne o powierzchni 210 x 135 cm montowane na szynach zamiast trzeciego rzędu siedzeń. Po konwersji w aucie mogą spać nawet 4 dorosłe osoby.

Wybierając zabudowę Tanuki, podróżni zyskują też wysuwaną platformę na bagaże ze schowkiem oraz 2 rozkładanymi krzesłami kempingowymi, a także obrotowe fotele przednie fotelom (dostępne tylko po wybraniu wersji z elektrycznym hamulcem ręcznym). Komfortową temperaturę w aucie zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto AirTop 2 kW, sterowane panelem Multicontrol przy kierownicy oraz za pomocą aplikacji w telefonie Webasto ThermoConnect.

Wyposażenie opcjonalne zwiększające możliwości auta

Z myślą o podróżnych, planujących dłuższe wyprawy z dala od cywilizacji, przygotowano wyposażenie opcjonalne, które można dobierać zgodnie z własnymi potrzebami. Wymienić tu należy przede wszystkim elastyczny panel solarny 150 W oraz dwie szyny AirLine mocowane na dachu sypialnym. Dobrać do tego można belki poprzeczne do szyn AirLine, bagażnik Fiamma Carry Bike na 2 rowery montowany klapę bagażnika oraz markizę Fiamma F45S rozwijaną przy pomocy korbki.

Polski projekt z gwarancją Toyoty

Zabudowa Tanuki została stworzona w Polsce w wyniku współpracy Toyoty z firmami AE Conversions i Escape Vans. Jej zakup w autoryzowanych salonach marki wiąże się ze wszystkimi korzyściami dotyczącymi zakupu auta. Zabudowa zostaje ujęta na fakturze w cenie samochodu, jest objęta gwarancją PRO na 3 lata lub milion kilometrów oraz wybranym przez klienta finansowaniem auta. Samochód odebrany z salonu Toyoty jest już gotowy do drogi, z zamontowaną zabudową i akcesoriami.

Toyota PROACE Verso Long jest dostępna w 4 wersjach wyposażenia – Combi, Business, Family oraz VIP. Gama napędów obejmuje wysokoprężny silnik 2.0 D-4D o mocy 140 KM z 6-biegową skrzynią manualną oraz mocniejszy, 177-konny silnik 2.0 D-4D z 8-biegową skrzynią automatyczną. Auto ma 5309 mm długości, 1920 mm szerokości i 1910 mm wysokości. Tylna część kabiny ma długość 2763 mm i wysokość 1339 mm.